Loading...


KURUMSAL HAKKIMIZDA
Çalışmalarına 1980’li yılların başında 300 m2lik tek katlı mağazada amacı; kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve öncü işletmecilik anlayışı ile   başlayan firmamız ilk günki anlayıştan ve değerlerinden taviz vermeden  hedefleri doğrultusunda sektöründe bir adım daha ilerleyebilmek için  çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bizlere olan inancı ve güveni ile çalışmalarımızı ve faaliyet alanlarımızı genişleterek şuanda  8000 m2 lik 5 katlı alanda satışına devam etmektedir.El emeği ve tecrübeli satış kapasitesini birleştirerek 2000 yılları başında DEMPA markası olarak  değiştirerek ticari hayatını devam etmektedir. Firmamız DEMPA markası    adı altında Yatak odası, Yemek odası, Koltuk takımı , Beyaz Eşya , Duvar ünitesi , Halı ,Züccaciye , Sedir , Ev Tekstili , Yatak, Kanepe gruplarını  bir arada toplayarak müşterilerimize  ahşap ve modüler malzemeleri  en iyi şekilde ürünlerine yansıtmaktadır.

VİZYONUMUZ
Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile doğrudan satış sektörünün en büyük şirketi olmakta kararlıyız.Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek markamızı en iyi noktalara taşıyacağız.

MİSYONUMUZ
Dempa Mobilya ltd.şti. Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal  
sorumluluğu  profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğunu , kalite , güven ve  
ekonomiyi esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.ANASAYFA - KURUMSAL - ÜRÜNLER - MAĞAZAMIZ - İLETİŞİM